اعلانهای بین المللی اینترپل

بخشنامه های بین المللی 

این اعلامیه ها بخشنامه های بین المللی هستند که بنا به درخواست اینترپل کشورهای عـضو توسـط دبیرخانة کل تهیـه و بـرای تمـامی اعـضا ارسـال مـیشـود و حـاوی اطلاعـات جـامعی در مـوردتبهکاران و مجرمان بین المللی، گمشدگان و... است. این امر به کشورهای عضو اینترپـل کمـکمیکند تا بتوانند با هماهنگی مراجع قضایی و پلیس داخلی، ورود و خروج مجرمان را بـه کـشورخود کنترل نمایند. 

این اعلامیه ها به رنگ های قرمز، آبی، سبز، زرد، مشکی و نارنجی منتشر  میشوند. 

1.اعلان قرمز (تحت پیگرد) ((Red Notice (wanted)

افرادی را که مرتکب جرم میشوند و برای فرار از اجرای عدالت بـه کـشور یـاکشورهای دیگـر مـیگریزنـد مـیتـوان بـا صـدور اعـلان قرمـز، تحـت پیگـردبین المللی قرار داد که حاوی مشخـصات هـویتی فـرد تحـت پیگـرد و همچنـیناطلاعات قضایی جرم ارتکابی است. 

    محتوای بخشنامه اعلان قرمز شامل موارد زیر است: 

مطالعه بیشتر...

/ 9 نظر / 38 بازدید
محمد

سلام ، چند ماه پیش ، توی شبکه ی یورینیوز خبرنگاران این شبکه ی خبری با پلیس اینترپل در مورد کودک آزاری داشتند بحث میکردند ، که پلیس اینترپل در پایان حرفاش گفت : که ما از مردم میخواهیم که اگر به چنین سایت هایی که عکس های نیمه ی برهنه از کودکان را گذاشته اند برخوردین به ما اطلاع بدهید تا ما تمامی اون عکس ها را از آنجا برداریم و من اولاً در تعجب هستم که پلیس اینترپل چرا خودش سریع نمی تواند این چنین سایت هایی را شناسایی کند و آنها را به طور کلی پاک کند ؟؟! مگه پلیس اینترپل به تمامی شبکه های اینترنت وصل نیست ؟؟ ، حالا من میخوام چند تا سایت این چنینی معرفی کنم که برید شما به طور کلی پاکش کنید ، و من دوست دارم همه ی این نوع سایت ها از بین بره ، حالا من باید به کجا آدرس بدهم که واقعاً این سایت ها از صفحات وب به طور کلی پاک بشه ؟

محمد

سلامی دوباره ، میخوام بگم من راستش با ایمیل زیاد کار نکرده ام ، یعنی همین ایمیل فرستادن اونجوری رو بلد نیستم ، به همین خاطر میخوام چند تا از این سایت ها را به شما معرفی کنم ( البته این سایت ها خیلی هستند ) که شما بی زحمت به پلیس فتا ایمیل بزنید و بهشون بگید که این عکس ها را همون لحظه و سریع پاک کنند و حتی من شنیدم که پلیس اینترپل خودش این سایت ها رو ایجاد میکنه ، حالا من نمیدونم این حرف تا چه اندازه درسته یا نه ؟ و حالا معلوم میشه این سایت ها و وبلاگ های که به چشمم خورده را که به شما معرفی میکنم که شما هم به آنها ( پلیس فتا ) بگید و اگر پاک کردند که به احتمال زیاد پلیس اینترپل در ساخت این سایت ها و وبلاگ ها دخالت نداره و اگر پاک نکردند که به احتمال زیاد دخالت دارند و الله اعلم و حتی بعضی از سایت ها که تعداد شون هم خیلی هست را دیدم که خانوادگی با بچه هاشون عکس های کاملاً لختی گرفته بودند ، ‌که چرا دنیا اینجوری شده واقعاً ، آیا نمی خواهند دست از این کاراشون بردارنند و به خودشون بفهمانند که باید بدن خودم را بپوشانم و تا کی میخواهند خودشون رو به بی خیالی بزنند و با بدن های لخت در جامعه حضور پیدا کنند ... ، به ن

محمد

انگار نظری که داده بودم کامل نیامده ، اینم دنباله ی نظر : به نظر من اسلام به همه ی جای جهان رسیده ولی خیلی ها هستند که اعتقاد و باورشون را به الله عزیز درست نمی کنند و سایت های لختی کلاً توی اینترنت زیاد شده و به نظر من باید همه ی این نوع سایت ها و وبلاگ های سکسی و نیمه سکسی ، همه و همه به طور کلی پاک پاک پاک شوند . حالا چکار کنم ؟ اینجا آدرس رو بنویسم ؟

صدرا

سلام راستش ما از این بخشنامه ها و اطلاع رسانی شما بسی لذت بردیم و به اطلاعات ما افزوده شد و بنده ازشما که چیزی به معلومات من اضافه کردید سپاسگذارم.

صدرا

سلام ممنونم از سایتی که معرفی کردین.

راحله

سلام خسته نباشی به دنبال مطالب یا مقالاتی در رابطه با مسئولیت بین المللی دولتها در عرصه ارتباطات بودم که به وبلاگ شما برخورد کردم آیا شما سایتی برای معرفی به من میشناسید که در رابطه با مسئلیت بین المللی دولت در عرصه " ارتباطات" باشه؟ یا حتی در وبلاگ شما مطالبی یافت میشه؟ با تشکر

صدرا

سلام آقای تراز ایام عزاداری رو به شما تسلیت میگم.

صدرا

سلام ما همچنان خدمت می رسیم و همین مطلب را باز هم می بینیم!

محمد

با سلامی دوباره به شما آقای تراز بختیاری ، میگم شما که رفت و آمد با سازمان بین الملل داری ، در مورد این مسائل پایینی که گفتم هم حرف بزن و آیا اصلاً در مورد این مسائل در سازمان بین الملل بحثی صورت گرفته ؟ و من به آدرس پایینی که گفتی سر زدم و پیامم را فرستادم و چند مرتبه سر زدم ، اما نمیدونم چرا تأییدش نکردند ؟ و الان اون سایت ها و وبلاگ های خراب و مبتذل هم چنان پا برجاست ، آیا اگر شما در سازمان بین الملل در مورد این مسائل بحث کنی ، آیا با شما مقابله می کنند ؟